Točkovanje (po dveh od petih turnirjev)

ZapIgralecLRTit.klubELO60skup.12345ABCD
1Logar Metod1960MKDruštvo Tomo Zupan1967994158x
2Bobnar Vid1971Društvo Tomo Zupan1849985840x
3Bajda Žan2008IIŠK Rudar Trbovlje2022973463
4Bobnar Samo2004IIDruštvo Tomo Zupan1998964947x
5Kovač Silvo1942ŠK Kolektor Idrija1943964749x
6Tratar Marko1974GMŠK Branik Maribor2391964551
7Ušeničnik Matej1973IŠK Stari Mayr Kranj1961925141x
8Bajda Rado1970IŠK Rudar Trbovlje1878893554
9Šubelj Jan2004GMŽŠK Maribor Poligram24547070
10Šlibar Matjaž1970MKDruštvo Tomo Zupan20737070
11Komac Žarko1958Bovec1759703733xx
12Mazzini Matjaž1970IIIŠahovski klub 641819673235
13Lotrič Matevž1960IIŠK Stari Mayr Kranj1862652738xx
14Šebenik Matej1983GMTAJFUN – ŠK Ljubljana24746363
15Čadež Jože1955Šahovski klub 641819572037xx
16Mirčič Ivan1968ŠK Stari Mayr Kranj21405454
17Družinec Srečko1961IVŠK Kolektor Idrija1673522626xx
18Likar Miran1953IIIŠK Kolektor Idrija1710522230xx
19Piskar Rihard1943IIŠK Stari Mayr Kranj1662462620xx
20Keber Aljoša2009IŠK Komenda19344545x
21Borštar Dušan1961ITAJFUN – ŠK Ljubljana18214545x
22Demšar Maks2007IVDruštvo Tomo Zupan18474545
23Kankelj Smiljan1967Železniki1579422121xx
24Jeraj Zlatko1957MKŠK SIJ Acroni Jesenice19044040x
25Mazi Leon1959IMDruštvo Tomo Zupan22423939x
26Erlah Sebastjan1982ŠD Gorenjka Lesce391722x
27Rus Aleksej2013ŠK Kolektor Idrija16753939xx
28Žitnik Urban1986IVŠK Stari Mayr Kranj19093838
29Rant Pavle1949Šahovski klub 6417533636xxx
30Markun Ožbej2006IIDruštvo Tomo Zupan18563636
31Katarič Marijan1967ŠK Kolektor Idrija18633434
32Reven Vojko1964Šahovski klub 6418583333xx
33Ristov Tase1950IŠK Stari Mayr Kranj18543333xx
34Torkar Boris1979ŠD Radovljica18463131
35Erlah Jožef Pij2015Tržič311417xx
36Trček Roman1975IIIŠahovski klub 6417943131xx
37Šušnjar Goran1956Šahovski klub 6419093030xx
38Šimnic Franci1968MKŠD Radovljica18492929
39Kavčič Marko1961IIIŠahovski klub 6417732929xxx
40Šušnik Matej1968MKDruštvo Tomo Zupan19162828
41Rant Jan1992Železniki2828xx
42Škoda Blaž1987Železniki2727xx
43Drnovšek Jože19442626xx
44Kadirič Ibrahim1944ŠK Stari Mayr Kranj16592424xx
45Porenta Darko196317982424xxx
46Persoglia Silvij1955IIIŠK Kolektor Idrija16832323xx
47Reya Rok1980Železniki2323xx
48Balažic Jon200416302020xx
49Cankar Jernej1978Škofja Loka2020xx
50Oblak Rok200401818xx
51Reya Jože1954Železniki1818xxx
52Konjar Franc195116211616xx
53Oblak Lado1957Šahovski klub 6417561515xxx

turnir (Železniki, gostilna Trnje) – 1.6.2024 (15 minut)

ZapIgralecLRTit.ELOFED.TočketočkeBuch-1BuchW-We1k2k3k4k5k6k7kABCDE
1Šlibar Matjaž1970MK2073SLODruštvo Tomo Zupan623.532.00.991B201W171B41W51W2=B3=W770
2Bajda Žan2008II2022SLOŠK Rudar Trbovlje5.521.530.5-3.721W221B181W9=W70B11W81W563
3Logar Metod1960MK1967SLODruštvo Tomo Zupan5.520.028.50.281W210B91W271B161W4=W11B1058x
4Bajda Rado1970I1878SLOŠK Rudar Trbovlje522.530.50.821B311W60W11B130B31W151B954
5Tratar Marko1974GM2391SLOŠK Branik Maribor522.030.5-1.341W271B131W100B11W71W90B251
6Kovač Silvo19421943SLOŠK Kolektor Idrija518.526.5-0.101W250B41W200B91W161B181W1149x
7Bobnar Samo2004II1998SLODruštvo Tomo Zupan4.522.532.0-0.141B191W151W14=B20B5=W12=B147x
8Borštar Dušan1961I1821SLOTAJFUN – ŠK Ljubljana4.517.525.0-0.441W280B141W291W17=B110B21W1245x
9Demšar Maks2007IV1847SLODruštvo Tomo Zupan424.533.02.111B241W30B21W61W100B50W445
10Ušeničnik Matej1973I1961SLOŠK Stari Mayr Kranj421.030.0-0.941B121W110B51W150B91W170W341x
11Bobnar Vid19711849SLODruštvo Tomo Zupan419.527.50.141W230B101W25=B14=W81B130B640x
12Rus Aleksej20131675SLOŠK Kolektor Idrija419.026.03.020W101B231W18=B271W14=B70B839xx
13Lotrič Matevž1960II1862SLOŠK Stari Mayr Kranj418.526.5-0.861B260W51B190W41B220W111B2038xx
14Čadež Jože19551819SLOŠahovski klub 64418.524.02.181W331W80B7=W110B121W27=B1737xx
15Markun Ožbej2006II1856SLODruštvo Tomo Zupan418.025.0-0.051W320B71W210B101W190B41W2336
16Mazzini Matjaž1970III1819SLOŠahovski klub 64416.023.50.010B291W261B280W30B61W221B2135
17Katarič Marijan19671863SLOŠK Kolektor Idrija3.518.526.52.521W300B11W220B81W200B10=W1434
18Ristov Tase1950I1854SLOŠK Stari Mayr Kranj3.517.524.0-1.601B340W20B121W311B210W6=B1933xx
18Komac Žarko19581759SLO3.517.524.02.940W71B320W131B240B151W25=W1833xx
20Trček Roman1975III1794SLOŠahovski klub 64317.525.5-0.910W11B300B61W230B171W320W1331xx
21Likar Miran1953III1710SLOŠK Kolektor Idrija316.524.0-0.160B31W240B151B290W181B280W1630xx
22Kavčič Marko1961III1773SLOŠahovski klub 64316.022.5-0.800B21W340B171W280W130B161B2729xxx
23Rant Jan1992SLO316.021.0-0.410B110W121W300B201B331W240B1528xx
24Škoda Blaž1987SLO314.519.50.040W90B211B260W191B310B231W3427xx
25Družinec Srečko1961IV1673SLOŠK Kolektor Idrija314.020.0-0.050B61W310B111W330B270B191W2826xx
26Drnovšek Jože1944SLO313.018.0-1.600W130B160W241B300W281B331B3226xx
27Porenta Darko19631798SLO2.519.026.5-1.940B51W290B3=W121W250B140W2224xxx
28Reya Rok1980SLO216.021.5-0.220B81W330W160B221B260W210B2523xx
29Erlah Sebastjan1982SLOŠD Gorenjka Lesce213.519.01.441W160B270B80W210B321W340W3022x
30Kankelj Smiljan19671579SLO213.017.5-1.000B170W200B230W260B341W311B2921xx
31Piskar Rihard1943II1662SLOŠK Stari Mayr Kranj212.518.5-2.680W40B251W340B180W240B301W3320xx
32Cankar Jernej1978SLO212.517.5-1.840B150W190B331B341W290B200W2620xx
33Reya Jože1954SLO113.019.00.020B140B281W320B250W230W260B3118xxx
34Erlah Jožef Pij2015SLO112.017.5-2.150W180B220B310W321W300B290B2417xx

Legenda

1Gorenja vas, Taverna Petra
2Železniki, gostina Trnje
3Žiri, restavracija Skllednik
4Idrija
5Škofja Loka, šp. dvorana Trata
ATočke po točkovnem sistemu
BVeterani (nad 60)
COtroci (do 15)
DŠahisti iz upravne enote Škofja Loka
EŠahisti do raitinga 1800